GAMMA MAKİNE

HAKKIMIZDA

image description

2003 yılında kurulan Gamma Makine, 5 kişilik uzman ekibiyle plastik sektörüne yönelik makine ve çevre birim ekipmanları sağlamaktadır. Firmamız, müşteri memnuniyetini ilke edinen satış, proje, teknik servis ve yedek parça departmanlarından oluşan yapısı, dinamik ve deneyimli kadrosuyla kurulduğu günden bu yana başarılı projelere imza atmıştır ve atmaya devam etmektedir.

Sektörün önde gelen çözüm ortağı olarak teknoloji ve kaliteyi bir araya getiren Gamma Makine, geniş satış ve satış sonrası servis ağı ile başta Türkiye olmak üzere Ortadoğu ve Balkan ülkelerinde birçok firmaya anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Birçok Uzakdoğu ve Avrupa menşei firmanın servis desteğini elinde bulunduran firmamız, sektördeki sağlam konumunu daha iyi noktalara taşımakta, teknolojideki değişim ve gelişimlerin öncüsü olma misyonuyla, her geçen gün ürün yelpazesine yeni ürünler eklemektedir.

Plastik endüstrisine yön veren teknoloji ve sistemleri yakından takip eden Gamma Makine, sektörün önde gelen büyük üreticilerine sağladığı üstün kaliteli ve son teknoloji ürünü makinelerle ve çözümlerle plastik sektörünün en önde gelen tedarikçisidir.

GAMMA MAKİNE

STRATEJİ VE KALİTE POLİTİKAMIZ

• Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli yükselterek müşteri memnuniyeti sağlamak
• Kalite anlayışını benimseyen, istikrarlı ve dinamik bir şirket yapısı yaratmak
• Çalışan memnuniyeti ve etkinliğini arttırmak
GAMMA MAKİNE

İLKELERİMİZ

• Dürüstlük & İş ahlakına bağlılık
• Maksimum müşteri memnuniyeti
• Yenilikçi yönetim anlayışı & • Takı ruhuna olan inanç
image description
GAMMA MAKİNE

VİZYONUMUZ

Türk plastik sanayiine sağladığımız yüksek standartlı ve kaliteli makine, otomasyon sistemi ve yan ekipmanlarımızla müşterilerimizin en önemli iş ortağı olmak.
GAMMA MAKİNE

MİSYONUMUZ

İş ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte harmoni içinde çalışarak Türk plastik ve ambalaj sanayiine gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli ürünleri sunmak.